Skup podręczników szkolnych

Krok 1

Ile zapłacimy
za Twoje podręczniki?

Skupujemy podręczniki do klas ponadpodstawowych
(wydawane od 2019 roku).

Wpisz numery ISBN podręczników:

Czym jest skup podręczników szkolnych? Na czym polega internetowy skup podręczników?

Skup podręczników to świetna opcja na pozbycie kurzących się w domu książek! Usługa ta kierowana jest dla wszystkich – od byłych uczniów po instytucje pragnące sprzedać podręczniki. Przez to, że prowadzimy skup podręczników online, jest to o wiele łatwiejsze i szybsze, niż szukanie po swoim mieście miejsca, w których mógłbyś się ich pozbyć.

Skupujemy podręczniki do klas ponadpodstawowych : liceum, technikum oraz szkół branżowych. Stawiamy na innowacyjność, z tego powodu prowadzony przez nas internetowy skup podręczników szkolnych jest banalnie prosty w obsłudze. Wyceń swoje podręczniki, przygotuj paczkę, którą kurier inPost odbierze bezpłatnie następnego dnia i ciesz się z zarobionych pieniędzy!

Internetowy skup podręczników – daj drugie życie swoim podręcznikom!

Nie musisz się martwić, że wydane pieniądze na podręczniki przepadną. Wprowadziliśmy skup podręczników szkolnych online po to, aby zainwestować środki ze starych książek na nowe. Często bywa tak, że kiermasze podręczników są rzadko albo danych książek nie przyjmują. Od dziś nigdy nie musisz się tym martwić – skup podręczników to najlepsze miejsce, w jakie możesz je oddać!

Skup podręczników online – jakie zalety ma skup używanych podręczników?

Skup podręczników pozwoli Ci w bardzo szybki sposób sprzedać książki. Jeżeli potrzebujesz szybkich środków na zakup podręczników szkolnych do następnej klasy, to koniecznie musisz skorzystać ze skupu podręczników online. Jakie więc są jego zalety?

 • Nie musisz poświęcać swojego czasu na zanoszenie książek do antykwariatów lub wystawianie ich na kiermaszach  „na różne kiermasze czy antykwariaty”. Wiąże się to z oszczędnością czasu. 
 • Skorzystać ze skupu podręczników online możesz w każdej chwili 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Od razu znasz cenę, jaką zapłacimy za twoje podręczniki.
 • Za sprawą nowoczesnego i intuicyjnego narzędzia skracamy maksymalnie czas transakcji.
 • Wystarczy, że wpiszesz numer ISBN i podręcznik identyfikuje się sam.
 • W bezpłatny sposób możesz nadać paczkę w paczkomacie lub skorzystać z darmowego odbioru przez kuriera.
 • Zyskujesz środki oraz wolną przestrzeń w swoim mieszkaniu!

Skup podręczników – gdzie możemy odebrać Twoje podręczniki? Twoim zadaniem jest tylko je zapakować!

Wraz z coraz większą popularnością skupu podręczników online oferujemy możliwość sprzedania ich w całej Polsce. Skup podręczników Warszawa Centrum również się w to wlicza. Kurier inPost przyjedzie po sprzedane przez Ciebie książki, a Ty o nic nie musisz się już martwić! Zrobimy wszystko za Ciebie, Twoim zadaniem jest tylko bezpiecznie je spakować. Nie dyskryminujemy żadnej miejscowości, nawet tej najmniejszej!

Skup podręczników online – ile zarobię na sprzedaży książek używanych?

Po wpisaniu ISBN do wyszukiwarki skupu podręczników szkolnych online natychmiast otrzymujesz wycenę. Dzięki temu dokładnie wiesz, ile pieniędzy trafi na Twoje konto. Po otrzymaniu paczki oraz sprawdzeniu podręczników wysyłamy przelew tego samego dnia. Skup podręczników to świetna opcja na pozbycie się niepotrzebnie leżących książek i zgarnięcie trochę pieniędzy na nowe!

Czy warto sprzedać podręczniki? Z jakiego powodu skup podręczników szkolnych online jest świetnym wyborem?

_________________________________________________

W każdym domu znajdziemy wiele przeczytanych książek. Jeżeli są to wartościowe lub sentymentalne egzemplarze, to zapewne zostaną one z Tobą na wieczność. Niestety w większości przypadków większość książek czy podręczników, jakie posiadamy w swojej biblioteczce, są nam kompletnie niepotrzebne i zajmują tylko miejsce na półce, a nasza aktywność w stosunku do nich ogranicza się wyłącznie do regularnego przecierania kurzu.

Zakup podręczników szkolnych zwykle wiąże się z niemałym wydatkiem, dlatego zupełnie nieopłacalnie jest ich przechowywanie czy tym bardziej wyrzucanie. Ponadto często wprowadzane reformy edukacji sprawiają, że wydania szybko się dezaktualizują i tracą swoją wartość. Skup podręczników to doskonały sposób, aby pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy i odzyskać część poświęconych na nie nakładów finansowych. Skup podręczników online to miejsce, które powinien znać każdy uczeń! Cały proces skupu podręczników szkolnych online jest banalnie prosty i bezpieczny. Zapraszamy więc do skorzystania z usług naszego skupu podręczników!

FAQ – Internetowy skup podręczników

Skupujemy podręczniki do klas ponadpodstawowych, w tym liceów, techników i szkół branżowych.

 1. Wyceń podręczniki. Skorzystaj z kalkulatora online.
 2. Przygotuj paczkę. Otrzymaj bezpłatną etykietę i zapakuj podręczniki.
 3. Nadaj przesyłkę. Wybierz paczkomat lub zamów kuriera InPost.
 4. Otrzymaj pieniądze. Po weryfikacji książek pieniądze zostaną natychmiast przesłane na Twoje konto.

 • brak konieczności samodzielnego szukania klientów.
 • możliwość sprzedaży 24/7,
 • szybka wycena książek,
 • intuicyjne narzędzie do identyfikacji podręczników po numerze ISBN,
 • bezpłatna wysyłka paczki,
 • zyskanie miejsca w domu i dodatkowych środków finansowych,
 • wyższe stawki skupu niż w stacjonarnych sklepach.

Skup podręczników jest dostępny na terenie całej Polski, w tym również w Warszawie Centrum. Kurier InPost może odebrać książki bezpośrednio z Twojego domu, nawet jeśli nie ma paczkomatu w pobliżu.

Można otrzymać do 45% wartości księgarnianej nowych podręczników. Wycena zależy od ceny księgarnianej, zapotrzebowania rynkowego oraz stanów magazynowych.

Po otrzymaniu przesyłki natychmiast weryfikujemy zawartość i wykonujemy przelew na wskazane konto. Środki są księgowane na rachunku następnego dnia po otrzymaniu przez nas przesyłki.

Skupujemy tylko podręczniki z polskiego rynku edukacyjnego.

Podręczniki bez numeru ISBN niestety nie są akceptowane w naszym skupie.

Płatności realizowane są przelewem bankowym na konto podane podczas procesu wyceny.